godło

Sąd Rejonowy w Oławie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Jednostki nadrzędne:    

Ministerstwo Sprawiedliwości  

Sąd Apelacyjny we Wrocławiu

Home Aktualności
Aktualności

Likwidacja Wydziału Pracy

Z dniem 31. marca 2011 r. likwidacji uległ IV WYDZIAŁ PRACY tutejszego Sądu.
Od dnia 1. kwietnia 2011 r. Sądem właściwym do rozpatrywania spraw z zakresu prawa pracy jest Sąd Rejonowy dla Wrocławaia-Śródmieścia we Wrocławiu - Sąd Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, ul. Podwale 30.

Zarządzenie - godziny urzędowania

Zarządzenie (plik pdf)

System obsługi głuchych

Informujemy, o uruchomieniu w Sądzie Rejonowym w Oławie kompleksowego Systemu Komunikacji Równość Człowieka Głuchego, polegającego na zapewnieniu komunikacji z wykorzystaniem tłumacza języka migowego dla osób niesłyszących oraz niedosłyszących.

System jest dostępny w Punkcie Informacyjnym w Oławie przy ul. 11 Listopada 12 (pok. 1 parter) w godzinach 8:00 - 15:00.

Standardy Obsługi Interesantów

Uprzejmie informujemy, że dnia 01.01.2015r. w Sądzie Rejonowym w Oławie wprowadzono i przyjęto do stosowania Standardy Obsługi Interesantów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich interesantów do skorzystania z możliwości wypełnienia anonimowej ankiety, w której będą mogli Państwo wyrazić swoją opinię o jakości obsługi interesantów w tutejszym Sądzie.

Ankiety dostępne są na stronie internetowej, a także w siedzibach: Oława, ul. 11-go Listopada 12 oraz Strzelin, ul. Bolka I Świdnickiego 7.

Ankieta w formacie PDF do pobrania.
Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player